Inzerce volných pracovních míst

Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici technika.

Požadujeme:
• výuční list, příp. SŠ vzdělání (chladírenský mechanik, případně
elektromontér výhodou)
• platný ŘP sk B.
• znalost vyhlášky 50 výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce:
• údržba a servis elektro zařízení, se zaměřením na
vzduchotechniku a klimatizaci
• pravidelné kontroly a diagnostika zařízení
• čištění a údržba zařízení dle stanovených standardů
• práce převážně v Ostravě a MSK kraji

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti, pracovní prostředí s otevřenou
a přátelskou atmosférou
• zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým
výsledkům
• firemní vůz, notebook a internet i pro soukromé užívání
• pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
• profesní růst-možnost školení

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Vyučen

Kontakt