Přijmeme skladníka do našeho skladu ochranných pracovních oděvů ve firmě Poclain v Brně. Místo je určené pro osoby zdravotně postižené (invalidní důchod 1., 2. stupně)

Pracovní náplň:
o přejímání zboží
o distribuce pracovních oděvů v pronájmu do výdejních skříní
o sběr oděvů k vyprání ze sběrných boxů a předání řidiči
o výdej ochranných pracovních oděvů ze skladu
o vedení příslušné dokumentace
Požadujeme:
o samostatnost, spolehlivost, trestní rejstřík bez záznamu
o znalost práce na PC
o maturita výhodou
Nabízíme:
o kratší pracovní úvazek ve stabilní společnosti s možností prodloužení smlouvy
o jednosměnný provoz po-pá 8:00 - 14:30
o stravenky, systém odměn a benefitů
Nástup: ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete životopis do 30.9.2024 na personální oddělení na lopravilova@krok-hranice.cz, nebo volejte 581 698 365. Do předmětu zprávy napište Poclain Hydraulic Brno.
do: 30.09.2025, mzda: 17000 - 18000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen Vhodné pro OZP: ano