Náplň práce:
- zaskladnění a vyskladnění zboží, obalů, polotovarů
- kontrola příjmu zboží - množství, obaly, poškození
- vyskladnění zboží, obalů nebo polotovarů pro výrobu
- inventury
- dodržování pořádku v oblasti logistiky, jak venku, tak uvnitř
- dodržování BOZP a PO předpisů
Požadujeme:
- praxi v oboru logistiky minimálně 1 rok
- řidičský průkaz na VZV podmínkou
- znalost práce na PC
- schopnost samostatné práce a pečlivost
výhody:
- 20 dní dovolené
- 3 dny volna na osobní záležitosti
- Stravenky 150 Kč/250Kč (plné hrazené zaměstnavatelem)
- kompenzaci za dopravu ve formě Flexi Passu 300 Kč nebo 500 Kč
- příspěvek na prevenci 2x 1.500 Kč Flexi Pass
- 13. plat
- slevu na firemní produkty
- zázemí stabilní společnosti
- práce v čistém potravinářském provozu
směnnost: 1 směna,2 směny
- skvělé firemní akce.
pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 26000 - 30000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen