TŘ z:11/9/2024
Náplň práce:
- provádí vykládku a nakládku materiálu
- sleduje stav zásob
- účastní se kontrolních inventur
- provádí kontrolu materiálu na vstupu
- na dodacím listu písemně potvrzuje příjem materiálu s datem a podpisem
- zajišťuje naskladnění a správné uložení
- vydává materiál do výroby
- obsluha VZV a mostových jeřábů.
Požadavky:
- manuální zručnost,
- pečlivost, samostatnost,
- orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
- zkušenosti s mostovými jeřáby, zkušenosti s VZV
- jeřábnický průkaz a průkaz VZV výhodou.
Benefity:
- náborový bonus po ukončení zkušební doby 12 000 Kč,
- po zkušební době měsíční odměna k základní mzdě 6 000 Kč,
- zvýhodněné podnikové stravování ve vlastní jídelně,
- příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce ve výši 15 000 Kč,
- mimořádná roční odměna - podíl na zisku,
- 5 týdnů dovolené,
- práce v novém, čistém provoze (dřevěný strop, přirozené světlo, podlahové vytápění).
Kontakt emailem.
pracovní poměr od: 11.09.2024, mzda: 24000 - 29000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen