Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce:
* organizace práce ve svěřeném úseku
* zodpovědnost za plnění cílů
* přejímka dodaných příloh, titulů a materiálu
* kontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnic
* vedení podřízených pracovníků - rozdělení a kontrola práce, evidence docházky, zaškolení nováčků atd.
Požadujeme:
* středoškolské vzdělání s maturitou
* zkušenost s řízením kolektivu
* umění jednat s lidmi
* organizační schopnosti
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost
Nabízíme:
* nástup DLE DOMLUVY
* finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP na dobu určitou, poté na dobu neurčitou
* stravenky v hodnotě 220 Kč / směna
* 12-hodin. směny
* zázemí stabilní společnosti
* dovolená navíc
* příspěvek na volný čas
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční odměna v závislosti na plnění plánu společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
Kontakt: e-mailem

do: 30.06.2025, mzda: 31400 - 36500

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné