Náplň práce:
- vykonává sociální práci
- poskytuje základní sociální poradenství v souladu se zák. č.108/2006 Sb., o sociálních službách
- jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky uživatelů, jejich opatrovníky
- sjednání smluv o poskytované sociální službě
- zpracování dokumentaci uživatelů služby
- zpracování individuálních plánů, zajištění jejich naplňování a administrativní práce s tím spojené
- přímá práce s uživateli s autismem

Požadujeme:
- vzdělání dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, orientace v sociální problematice
- zkušenosti se sociální prací
- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Výhodou:
- zkušenosti v oblasti sociální práce
- práce s osobami s autismem
- očkování na Hepatitidu typu B
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu
- podporu v dalším vzdělávání
- nástupní platové podmínky dle vnitřní mzdové směrnice a dle délky praxe od 29 000,- Kč
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- 30 dní dovolené
Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
Zájemci o pracovní pozici odešlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na kontakt:
Milada Mazurková, e-mail: dkmazurkova@seznam.cz nebo poštou na pracoviště: Kozinova 5, Šumperk.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

"Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchování svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány."

do: 31.10.2025, mzda: 29000

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné