Inzerce volných pracovních míst

Sociální pracovník/pracovnice v oddělení prevence ztráty bydlení
v Odboru dostupného bydlení a sociálního začleňování v Technickém úřadu Magistrátu města Plzně
Platová třída: 10 (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb.)
Místo výkonu práce: Plzeň
Rámcová pracovní náplň:
" vykonávání sociální práce dle § 63 zákona č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi a dle § 92 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, s cílovými skupinami definovanými pro oblast sociálního začleňování schválené strategickými dokumenty města,
" přímá práce s cílovou skupinou formou case managementu, poskytování odborného sociálního poradenství v oblasti prevence ztráty bydlení,
" zajišťování a provádění evaluace projektu Operačního programu Zaměstnanost plus s názvem Podpora dostupnosti bydlení v Plzni a pilotní testování informačního programu pro Kontaktní místa pro bydlení,
" zjišťování kompetencí, silných stránek a zdrojů zájemce o sociální bydlení, výběr zájemců o bydlení v programu Realitní agentury města Plzně, realizování sociálních šetření, vyhodnocování a předcházení rizik vedoucích ke ztrátě bydlení.
Kvalifikační a odborné požadavky:
" splnění předpokladů pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, § 110,
" odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, § 110, odst. 4 b) vyšší odborné vzdělání získané studiem na vyšší odborné škole se zaměřením na sociální práci, sociální politiku, sociální péči, sociální patologii, nebo vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu,
" odborná praxe ve veřejné správě nebo v sociálních službách výhodou,
" znalost sociálních služeb na území města Plzně výhodou,
" znalost práce s cílovou skupinou - osoby ohrožené ztrátou bydlení,
" výborné organizační a komunikační schopnosti a ochota učit se nové věci,
" samostatnost, zodpovědnost, kreativita a současně schopnost týmové spolupráce,
" řidičský průkaz sk. B výhodou,
" znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, internet),
" splnění požadavků dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů.

Nabízíme:
" zajímavé a perspektivní zaměstnání u stabilního zaměstnavatele,
" motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, PLUXEE benefity pro volný čas, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna a další benefity),
" pružná pracovní doba,
" možnost osobního a profesního rozvoje,
" propracovaný systém vzdělávání (školení, podpora v dalším studiu),
" pravidelnou supervizi,
" služební mobilní telefon.

Předpokládaný datum nástupu: červenec 2024 nebo dle domluvy
Pracovní poměr na dobu určitou - do 31. 12. 2025 (po dobu trvání projektu Podpora dostupnosti bydlení v Plzni)
Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis),
2. strukturovaný životopis,
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
4. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
5. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno vyzvednout přímo na personálním oddělení MMP nebo stáhnout z webových stránek www.plzen.eu (kategorie Úřad, Pracovní místa).

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 28. 6. 2024 personální oddělení Magistrátu města Plzně, Kopeckého sady 11, 301 00 Plzeň. Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou.
Bližší informace na telefonu č. 378 034 254.

do: 31.12.2025, mzda: 23390

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné Vhodné pro OZP: ano