Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: tvorba specifikací, provádění interních auditů, vedení laboratoře, kontrola nad dodržováním legislativních požadavků.

Požadavky: znalost potravinářské legislativy, znalost systémů kvality a zdravotní nezávadnosti (HACCP, ISO, IFS, FSSC, BRC, …), uživatelská znalost práce na PC, znalost problematiky zpracování masa a masných výrobků, senzorické zkoušky, školení na funkci interního auditora, znalost problematiky welfare.

Zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání, dotované stravování, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, sleva na nákup výrobků v podnikové prodejně, balíček firemních výrobků, pravidelné zvyšování kvalifikace.

Kontakt - paní Zelená Jana, tel.: 727 972 538 (Po-Pá od 07:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: personalni@skalican.cz (pro zaslání životopisu). pracovní poměr od: 04.09.2024, mzda: 32000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední