Inzerce volných pracovních míst

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 608 713 084, e-mail: urbancova@consultest.cz
Požadujeme: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce
- zpracovávání úvodních a prováděcích projektů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů a zajišťování autorského dozoru.
- vypracovávání a projednávání přípravných dokumentací, plánů a projektů staveb, stavebních celků a technologických zařízení.
- zpracování koncepčních a projektových dokumentací.
- navrhování podstatných změn a rekonstrukcí staveb, stavebních celků a technologických zařízení.
- navrhování technických řešení podle zadání stavby, jednoduchého záměru nebo podle pracovního zadání.
- vypracovávání dispozičních a konstrukčních řešení a technických výpočtů stavebních částí a technologických zařízení.
- výstupní kontrola projektové dokumentace.
- posuzování stavebních projektů a plánů jiných autorů, stavební poradenství.
- organizování a řízení projekčních prací, projednávání územně plánovacích podkladů a dokumentací.
- vedení příslušné projektové a technické dokumentace.

Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Pracoviště: Ostrava, home office

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál do: 30.06.2025, mzda: 40000 - 45000

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano