NÁPLŇ PRÁCE: podílení se na organizaci BOZP a PO ve společnosti, vedení dokumentace BOZP a PO, dohlížení na dodržování zásad BOZP, PO, EMS, evidence a šetření pracovních úrazů, navrhování vhodných OOPP, vedení kategorizace prací, komunikace s kontrolními institucemi, spolupráce při zavádění nových strojů do výroby
POŽADAVKY: středoškolské vzdělání technického směru, orientace v oblasti BOZP a PO podmínkou (OZO není podmínkou - podpora externí OZO), chuť učit se nové věci, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pracovní doba 37,5 hod./týden, 5 týdnů dovolené, vánoční prémie, příspěvek na penzijní spoření po odpracovaném roce, příspěvek na stravování
KONTAKT: emailem, telefonicky 376 334 442, osobně po předchozí telefonické domluvě pracovní poměr od: 09.09.2024, mzda: 45000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední