Inzerce volných pracovních míst

Hledáme technika pro demontáž síťových zařízení, který bude odpovědný za odstraňování a demontáže antén, konzolí, infrastruktury a GPON zařízení optických sítí na Jihlavsku. Pokud máte technické dovednosti, zkušenosti s prací ve výškách a zájem o práci v telekomunikacích, hledáme právě vás!

Hlavní náplň práce:
o Demontáž síťových zařízení pro internet (antény, konzole) na Jihlavsku.
o Odstraňování optických síťových zařízení GPON.
o Dodržování bezpečnostních standardů a postupů při práci ve výškách a s citlivým vybavením.
o Spolupráce s týmem techniků.

Požadujeme:
o Výhoda technické vzdělání, praxe není podmínkou.
o Schopnost práce ve výškách a s montážní technikou.
o Technické myšlení a schopnost rychle se učit.
o Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.
o Zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha.

Nabízíme:
o Práce na HPP - plný úvazek.
o Stabilní pracovní zázemí v rostoucí společnosti.
o Zajímavou a různorodou práci s moderními technologiemi.
o Možnost profesního růstu a školení.
o Odpovídající platové ohodnocení v rozsahu 25.000 - 30.000 Kč.
o Tým kolegů připravených k podpoře a spolupráci.
o Práce vhodná i pro osoby OZP - pokud bude zvládat náplň práce.

Benefity:
o Služební auto.
o 5 týdnů dovolené.
o Telefon.
o Zvýhodněné připojení k internetu.

Nástup možný ihned, případně dle domluvy.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na uvedený email prace@m-soft.cz.
pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 25000 - 30000

Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vhodné pro OZP: ano