Inzerce volných pracovních míst

Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
Náplň práce:
- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Pravidelná údržba zařízení - proškolíme
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou

Benefity:
Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

Pozice je vhodná i pro absolventy.
do: 30.11.2024, mzda: 30000 - 45000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen