Inzerce volných pracovních míst

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náplň práce: výuka odborného výcviku a praxe.

Požadavky: úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou elektro, bezúhonnost, vstřícnost a ochotu, zájem o učitelskou profesi, praxe a pedagogické vzdělání výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkový paušál; příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport; podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, účast na projektech.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu ditej@spsow.cz. S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory. pracovní poměr od: 01.09.2024, mzda: 32120 - 48000

Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné

Kontakt