*KO: Fitzková Tereza Bc., tel.: 553 773 233 +31; 775 422 556, e-mail: podatelna@dsludmila.cz; socialni@dsludmila.cz
Požadujeme: fyzická zdatnost, manuální zručnost, časová fl exibilita, řidičské oprávnění sk. B
Další požadavky: slušnost, respekt, empatie korektnost, fl exibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: ranní směny
Pracovní úvazek: plný úvazek, možnost zkráceného úvazku - Zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost
Kvalifikační požadavky: střední odborné (vyučen), praxe vítána
Nástup: dle dohody, možno ihned
Mzdové rozpětí 18.680 Kč – 27.260 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení
Benefity: Příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ve
výši 250 Kč, věrnostní odměny, odměny při životních výročích; příspěvek na stravování – možnost obědů za 30 Kč, 5 týdnů dovolené, 4 dny sick day

Pracovní náplň:
běžné údržbářské práce na budovách, údržba areálu domova, drobné opravy a přesuny hmotného majetku, zajišťování a organizace údržby, samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží. pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 18900 - 27260

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen