Inzerce volných pracovních míst

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: údržba, servis a základní opravy strojů, techniky a vybavení v celém komplexu v hotelu, pivovaru, kuchyni, barech, wellness (zaučíme), pomoc sládkovi při vaření piva, stáčení, sanitace, apod., technický pracovník/ce jako podpora pro celý komplex, udržování pořádku na všech pracovištích
- Požadavky: technická praxe na různých zařízeních, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, zodpovědnost, šikovnost, loajalita
- Benefity: wellness, stravování, sleva na firemní produkty, účast na festivalech, apod.
- Nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- V případě zájmu prosím volejte Po-Ne, 09:00-21:00 hod. (pan Zubík, tel.: 606 549 516), nebo zašlete svůj životopis na e-mail: hr@cerny-orel.eu. Do předmětu emailu uveďte název pozice. do: 30.06.2025, mzda: 27000 - 32000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: