POŽADAVKY
· vzdělání technického směru, výuční list/maturita výhodou
· manuální zručnost, samostatnost při řešení úkolů
· základní znalost technické dokumentace
· schopnost týmové práce, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat

NÁPLŇ PRÁCE
· provozní údržba
· provádění preventivní údržby strojů, budov
· zajištění oprav
· proaktivní odstraňování chyb
· požární prevence strojů a zařízení
· výhodou: Vyhláška 50/1978 Sb.

NABÍZÍME
Finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
Možnost zaškolení a podpory v začátku
Možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti
Adekvátní mzdové ohodnocení
Stabilní pracovní podmínky
6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Příspěvek na penzijní a životní pojištění po zkušební době
Příspěvek na rekreaci ve vlastním rekreačním zařízeni na Malé Morávce
Příspěvek na sport, kulturu a zdraví, dětské rekreace
Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč měsíčně/až 24 tis. ročně

kontakt: e-mailem, telefonicky 8 - 14 pracovní poměr od: 06.09.2024, mzda: 30000 - 35000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen