ÚDRŽBÁŘI - ELEKTRIKÁŘI (M+Ž)

Náplň práce:
- Provádění údržby výrobní linky, strojních zařízení
- Koordinace externích oprav a servisu zařízení s dodavateli
- Příprava harmonogramu odstávky a plánování odstávky ve výrobě pro účely pravidelné údržby
- Příprava podkladů pro zajištění nákupu náhradních dílů
- Spolupráce s vedením podniku na realizaci investičních projektů
- Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP na pracovišti dle platných předpisů
- Úzká spolupráce s výrobou
Požadavky:
- vyhláška č. 50/1978 Sb.
- Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
- Manuální zručnost
- Flexibilita, 1x za 14 dní týdenní pohotovost po pracovní době, So/Ne
- Samostatnost, důraz na pečlivost, zájem o zlepšení procesů
- Podpora inovativních nápadů (zlepšovací návrhy)
- Orientace na cíle společnosti a kvalitu práce

Zaměstnanecké výhody: nadstandardní mzdové ohodnocení, stravenkový paušál 110,- Kč/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, příspěvek na dětské tábory, stabilizační příspěvek 10.000,- Kč po zkušební době, odměny za pracovní výročí a další zaměstnanecké výhody

PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis na e-mail: katerina.zelingerova@bmigroup.com - Zelingerová Kateřina (telefonicky pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.)
pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 40000

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen