Nástup: Ihned

Zajímáš se o auta a chceš být součástí jejich inovací? Jsme stabilní společnost založená před 30 lety a hledáme kolegu do týmu prodeje v Olomouci. Pokud Tě tato práce zajímá, ozvi se nám.
Pracovní doba:
- osmihodinová - 7:00 hod - 15:30 hod, 9:30 hod - 18:00 hod
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- atraktivní prostředí prodeje nových vozů
- motivující finanční ohodnocení
- školení technického i netechnického odborného zaměření
- zajímavé benefity (5 dnů zdravotního volna navíc, příspěvek na stravování, výhodné volání pro rodinu, káva zdarma)

Náplň práce:
- vedení a rozvoj týmu prodejců
- komunikace s klienty
- komplexní péče o zákazníka
- příprava nabídek a prezentace nových vozidel
- realizace úvěrových smluv a pojištění

Požadujeme:
- zkušenosti s vedením menšího týmu
- zkušenosti a praxe s prodejem vozů min. 2 roky
- dobré komunikační schopnosti
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe s technickým zaměřením
- pozitivní přístup a samostatnost
- zájem učit se nové věci
- dobrá znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
- znalost cizího jazyka vítána

Životopis zašlete na adresu: pechova@autokubicek.cz
Kontaktní osoba: Jana Pechová
Mobil: 728 086 950 pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 40000

Obor činnosti: Management nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné