Prvotní informace:
osobně na adrese Havlíčkova 1395, 293 01 Mladá Boleslav
telefonicky: 725 263 697 Po-Pá 8-18
e-mail: prace@novak-mu.cz

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Mladé Boleslavi kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu, ulice Havlíčkova).

Náplň práce:

- Vedení svěřené prodejny
- Organizace práce na směně, plánování směn
- Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
- Objednávání a příjem zboží
- Práce s financemi a hotovostí, odvody tržeb
- Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:
- Odborné vyučení
- Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Loajalita

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Multisport kartu
- Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
- Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
- Odměna při výročí narození
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Zaučení na prodejně
pracovní poměr od: 06.09.2024, mzda: 30000

Obor činnosti: Management nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen