Inzerce volných pracovních míst

Požadavky pro podání přihlášky:
- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb., v platném znění
- vzdělání ÚSO, VOŠ, Bc. nebo Mgr.
- dobré komunikační, organizační a manažerské schopnosti
- znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost, vstřícné chování,
- proaktivní přístup k péči, připravenost zastoupit v nezbytných případech sestru u lůžka
- schopnost samostatného rozhodování a jednání, schopnost týmové práce
- morální, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou:
- nejméně 5 let praxe ve zdravotnictví nebo v sociálních službách
- zkušenost s vedením týmu nelékařských zdravotnických pracovníků
- znalost ošetřovatelských standardů a standardů sociálních služeb
- práce v programu CYGNUS 2

Náplň práce:
- organizace a koordinace nelékařského zdravotnického personálu, ošetřovatelského personálu a personálu úklidu
- zabezpečení mezioborové spolupráce v rámci organizace
- řízení a plánování personální práce na ošetřovatelsko-zdravotnicko hygienickém úseku
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče
- objednávání, evidování a vydávání zdravotnického materiálu a léčivých prostředků
- odpovědnost za vykazování zdravotní péče na pojišťovny
- komunikace a koordinace spolupráce s ošetřujícími lékaři, zdravotními pojišťovnami, KHS
- administrativa spojená se zdravotní péčí
- kontrola realizace ošetřovatelských postupů a vedení zdravotnické dokumentace
- řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Náležitosti písemné přihlášky:
- motivační dopis a strukturovaný profesní životopis, ve kterém uchazeč uvede přehled odborné praxe
- kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Zaměstnanecké výhody: Příplatek za vedení, osobní ohodnocení po zkušební době, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, notebook, podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů dovolené

do: 31.10.2025, mzda: 30340

Obor činnosti: Management nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné