Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce
Příprava vzorků k chemické analýze (vody, zeminy, ovzduší, odpady, potraviny)
Analýza vzorků (GC, GC-MS, HPLC)
Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Vedení laboratorní dokumentace
Spolupráce s ostatními složkami ZÚ a jinými organizacemi při řešení výzkumných úkolů
Požadavky pro přijetí
VŠ chemického směru (vhodné i pro absolventy)
Praxe v chemické laboratoři - výhodou
Znalost GC, HPLC - výhodou
Organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost

Nástup - září 2024

Zaměstnanecké výhody a benefity
Práce na plný úvazek, možný i zkrácený např. při MD
Zázemí stabilní společnosti
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené
3 sick days
Stravné formou bonusu k platu
Příspěvek na penzijní připojištění

do: 31.08.2025, mzda: 25280 - 45190

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: