Hledáme posilu do týmu na pozici Výrobní seřizovač (m/ž) - Vsetín, Bobrky

Co bude vaším úkolem?
- seřizování výrobních linek
- provádění předepsaných kontrol výrobků
- zodpovědnost za svěřené pracoviště
- práce v nepřetržitém režimu (12h směny, krátký/dlouhý týden, denní a noční směny)

Co od Vás očekáváme?
- SOU nebo SŠ strojírenského zaměření
- praxe v oblasti strojírenství výhodou
- znalost práce na PC
- technické myšlení, pečlivost, trpělivost
- chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Bonusy a výhody
- práce ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
- týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
- dotované stravování/stravenky
- finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
- výhodné mobilní tarify
- úrazové a penzijní připojištění
- příspěvek na sport, relaxaci a kulturu (8000 Kč/rok)

Těšíme se na Vaše životopisy do: 30.06.2025, mzda: 37000 - 45000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen