Požadavky:
Technické vzdělání, praxe ve vývoji výhodou. Nutná invence, technické myšlení a manuální zručnost při výrobě prototypů.
Je nutná schopnost řešit vývojové a inovační projekty, znalost tvorby technické dokumentace v konstrukčních programech Varicad nebo Inventor výhodou. Je požadováno vysoké osobní nasazení a schopnost učit se nové problematice

Náplň práce:
- samostatná vývojová práce - analýzy problémů, posouzení stávajícího stavu, návrh nového řešení
- zpracování technické dokumentace a technologického předpisu, výroba a testování prototypu, posuzování souladu s legislativou a certifikace

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál, pružná pracovní doba, k dispozici firemní byt/kancelář v Praze i pro soukromé účely.

pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 32000 - 36000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné