Co Vás čeká

Řízení provozu výroby jednoduchých a špaletových oken, Eurooken v profilu 68-96, HS portálů apod.
Příprava a předání zakázek do výroby
Zodpovědnost za dodržování technologických postupů a kvality výroby
Optimalizace a dohled nad výrobními procesy
Obchodně-technické řešení zakázek
Vedení a hodnocení přibližně 10 pracovníků
Zavádění efektivních řešení, zlepšování kvality výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SOU, SŠ, dřevařského či technického směru
Zkušenosti v oboru dřevěných oken
Praxe na obdobné pozici
Znalost programu Klaes 7 výhodou
Organizační schopnosti, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup
Schopnost týmové práce, zodpovědnost, dodržování daného systému
ŘP sk. B - aktivní řidič
Aktivní znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout

Podporu od vedení společnosti
Práci u zavedené stabilní firmy s tradicí
Možnost osobního a profesního růstu
Odměny za dosažené výsledky
Práci na HPP
Férové mzdové ohodnocení
Místo výkonu práce Plasy u Plzně

V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na emailovou adresu: prace@okna-juha.cz
pracovní poměr od: 10.09.2024, mzda: 50000

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné