V současné době hledáme kolegu/kolegyni, který(á) se nebojí výzev a ke své práci přistupuje aktivně a zodpovědně. Jestli se takto vnímáte, tak je velmi pravděpodobné, že se naše cesty mohou protnout.
Náš četař má přehled o dění v hotelovém komplexu a ví, jak organizačně zajistit hladký chod úklidu a toho, co klienti potřebují. Má na starost administrativu, organizaci práce a také kontrolu. V případě, že je třeba, neváhá a sám se ujímá lana - pomáhá.

Detailní popis pozice
" Kontrola sestav od zákazníka, kontrola počtu příjezdů a odjezdů
" Organizace a rozdělení denní, týdenní, měsíční práce mezi úklidové pracovnice dle sestav od zákazníka
" Organizace mimořádných generálních úklidů
" Účast na poradách u zákazníka
" Zajištění dostatečného počtu pracovnic na týdenní i víkendové práce
" Komunikace se subdodavatelem ohledně UK pracovníků
" Výběr a zaučení případných nových pracovnic, kontrola činnosti a správného pracovního postupu u všech pracovnic
" Rozvoz prádla (organizace + při větším počtu rozvozů je třeba i fyzická pomoc)
" Zodpovědnost za doplnění inventáře na apartmánech (např. nádobí, hygomateriál)
" Kontroly stavu apartmánů po úklidu a před příjezdem klientů s maximální péčí a důsledností
" Prádelna - správa distribuce a inventury čistého a špinavého prádla, zodpovědnosta za dodání dostatečného množství kusů na prádelnu + komunikace s externí prádelnou
" Komunikace se zákazníkem, pozitivní propagace značky B+N, budování maximální zákaznické spokojenosti
" Pravidelné objednávky chemie, vybavení v systému pro zajištění zakázky
" Hmotná zodpovědnost za hospodaření se svěřeným vybavením a majetkem (vozidla, stroje, vysavače, počítač apod.)
" Zpracování fakturace a zodpovědnost za správnost fakturace, odsouhlasení fakturace se zákazníkem
" Podklady pro měsíční docházky jako podklady pro zpracování mezd a zodpovědnost za jejich správnost
" Personalní oblast (vyplnění dotazníků nových uchazečů, komunikace s HR oddělením, zajištění podpisů dokumentů a jejich včasné doručení na HR apod.)
" Reporting teamleaderovi zakázky z B+N
" Řešení reklamací, stížností, zajištění nápravných opatření apod.
" Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, zákoníku práce, personálně mzdových podmínek a směrnic zaměstnavatele
Pracovní doba:
" Pracovní doba 8 hod do 16:30 hod + 2x do měsíce SO
Místo výkonu práce:
" Hotel Marina - Lipno nad Vltavou
Co od Vás požadujeme:
" Středoškolské vzdělání
" Organizační schopnosti
" Zkušenost s administrativou (docházka, reporty)
" Proaktivní přístup k potřebám zákazníka
" Být pro tým zaměstnanců oporou
" Zkušenost s úklidovými službami - přímým výkonem, řízením
" Nebát se přiložit ruku k dílu v případě výpadků stávajících zaměstnanců
" Být flexibilní, v případě nečekaných událostí
" Fyzickou kondici
" Zkušenosti ve službách (pohostinství, úklidy) výhodou
" Čistý rejstřík trestů
" Řidičské oprávnění - aktivní řidič
Co vám nabízíme:
" Práci na HPP s možným nástupem IHNED případně dle domluvy
" Slevy od našich partnerů, příspěvek na sport, benefitní kafetérie
" Notebook, mobilní telefon
" Příspěvek na dopravu až 2000Kč
" Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
" Příspěvek na Multisport kartu
" Mzdu vždy do 15. dne v následujícím měsíci na účtě do: 31.10.2024, mzda: 28000 - 30000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední