Cena:
18 000 Kč/měsíc
včetně garážového stání
Změněno: 16.04.2025 v 01:14 ID: 19426275
  • Lokalita:
  • Druh nabídky: pronájem bytů ve Frýdku-Místku
  • Velikost bytu: 2+kk
  • Vlastnictví: osobní
  • Typ budovy: cihlový
  • Stav objektu: velmi dobrý
  • Plocha: 64 m2
  • Podlaží: 1
  • Energetická náročnost budovy: B - Velmi úsporná
  • K nastěhování: 21.04.2025
  • Bezbariérový byt: Ano
  • Počet podlaží objektu: 3
  • Topení: Ústřední - dálkové
Kód zakázky: 132150, Nabízíme pronájem atraktivního bytu 2+kk s balkonem v centru malebné obce Čeladná. Byt o rozloze 64 m2 se nachází v 1.NP/3.NP cihlového domu. Obývací prostor disponuje kuchyňským koutem vybaveným novou lednicí s mrazákem, elektrickou troubou s varnou deskou a myčkou. Obývací pokoj a ložnice mají společný prostorný balkon. V předsíni se nachází komora, která se dá případně využít jako šatna. Koupelna s vanou s místem na pračku a WC.
Cena pronájmu: 18000,- Kč (včetně parkovacího stání v podzemní garáži ) + Zálohy na služby: 3000,-Kč + Elektřina na nájemce + Kauce: 2 nájmy + Provize RK: 18.000,- Kč + DPH.
Byt je ihned k dispozici. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Velmi pěkné místo k bydlení v podhůří Beskyd. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Makléř vřele doporučuje prohlídku.

Kontakt

Bc. Šárka Sýkorová

Realitní kancelář STING, s.r.o.

1.máje 540, 73961, Třinec
www.rksting.cz

Více informací o Realitní kancelář STING, s.r.o.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: